Zestawy Lego City

Najlepsze zestawy Lego city dla chłopaka

1. Ekspresowy pociąg pasażerski

Zestaw ten zawiera sterowaną zdalnie lokomotywę, w której skład wchodzą świecące przednie reflektory, wagon pasażerski, a także wagon restauracyjny. Dodatkowo w jego ramach otrzymujemy peron, 6 figurek, a także 24 elementy torów. Pociągiem można w swobodny sposób sterować za pomocą specjalnego pilota. Ma on 10 cm wysokości, 5 szerokości, a także 86 długości. Wszystkie elementy zestawu spełniają wymagane standardy bezpieczeństwa.  Będzie to prezent w sam raz zarówno dla młodszych miłośników lego, jak i starszych kolekcjonerów. Może on stanowić ogromne urozmaicenie twojego świata Lego.

2. Obóz ratowników dzikich zwierząt

Zestaw ten jest wzbogacony o wiele ciekawych funkcji. W jego skład wchodzi bardzo dobrze wyposażony obóz, który zawiera wieże obserwacyjną i klimatyczny domek na drzewie, centrum badawcze, ponton, samolot, a także motocykl. Zawiera on także 12 figurek, w tym lwice, słonia, lwa, orła i małpę. Jego ogromna funkcjonalność sprawi, że nasze pociechy będą mogły się nim bawić bez znudzenia nawet godzinami.

3. Policyjna łódź patrolowa

Zestaw składa się z fantastycznie wyposażonej łodzi policyjnej, dron obserwacyjny, skuter, a także łódź podwodną. Zawiera on ponadto aż pięć różnego rodzaju figurek, w tym rekina i złodziejów. W dodatku została do niego dołączona instrukcja mająca ułatwić jego budowę. Będzie to idealny prezent zarówno dla tych młodszych, jak i starszych klocków lego bowiem ma on ogromną wartość kolekcjonerską.

4. Remiza strażacka

W skład tego ogromnego zestawu wchodzi dwupiętrowa, niezwykle rozbudowana remiza strażacka, zawierająca wieże strażacką, pokój odpoczynkowy, biuro, dok, a także garaż. Ponadto znajdziemy w nim drona, skuter wodny, terenówkę, oraz pięć figurek, w tym psa strażackiego. Jest to idealny prezent dla fanów lego w dosłownie każdym wieku. Wynika to z jego wybitnej funkcjonalności i ogromnej wartości o charakterze kolekcjonerskim. Do zestawu dołączona jest instrukcja ułatwiająca jego złożenie.